Meist

EstiiloFit tegeleb stiilsete treeningriiete müügiga aktiivsetele inimestele, kes armastavad värve ning mugavust.

EstiiloFit on ametlik Feel Joy ja Nessi spordiriiete maaletooja Eestis. Mõlemate tootjate riided on väga atraktiivsed, kuna nad kasutavad oma toodete juures väga julgeid värvilahendusi ning põnevaid mustreid. 

Feel Joy! kollektsioon on valmistatud Itaalia ja Poola kvaliteetsetest materjalidest, mis on alati rikastatud moodsate värvide ja motiividega, pakkudes seeläbi kandjale nii põnevust kui ka rõõmu.

Feel Joy! riided on ideaalsed igat liiki sporditegevuseks, sh. Aeroobika, Zumba, Pilates, Jooga. Stiilne ja ainulaadne paljudeks tantsutüüpideks nagu Hip-Hop, Freestyle, Street Dance, Ragga, Jazz jne. Samuti on väga mugav treeninguteks jõusaalis kui ka vabas õhus.

Nessi testib uusimaid tehnoloogiaid oma toodetes ja teab, mis on moes spordiriiete juures. Riiete tegemiseks kasutatakse vaid parimaid materjale.

Nessi tahab olla kaubamärk, mis inspireeriks ja motiveeriks inimesi treeningul. Samuti nad tahavad olla mitte ainult spordiriiete müüa, vaid tunnustada inimesi, kes elavad aktiivselt ja tervislikkult ning kes tahavad olla teistele positiivseks eeskujuks.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.